Chvíle plné hier, smiechu a oddychu na čerstvom vzduchu
V exteriéri sme sa zapojili do rôznych činností, ktoré nás zabavili, potešili a niektorých z nás aj niečo nové naučili. Hrali sme edukatívnu hru „Separuj odpad“, pri ktorej sme si precvičili, ako správne triediť odpad. Nasledovalo obľúbené Bingo, ktoré vždy vyčarí úsmev a prináša aj trochu súťaživej nálady.
Pre tých z nás, ktorí mali chuť na pokojnejšie aktivity, boli pripravené kreslenie a vymaľovanie. Sadli sme si do tieňa a na čerstvom vzduchu sme nechali pracovať našu fantáziu aj farebné ceruzky.
Strávili sme krásne chvíle spoločne – rozprávali sa, tvorili, smiali a jednoducho si užívali spoločný čas.
Ďakujeme všetkým, ktorí nám umožnili prežiť takéto milé a obohacujúce predpoludnie. Tešíme sa na ďalšie podobné stretnutia!
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 7. 2025 23:47




